Den otevřených dveří

­24.10. 2015

­

Na sobotu 24.října 2015 připravila PIAFA další  Den otevřených dveří u koní  pro děti a jejich rodiče i prarodiče. Dopolední dvouhodinový program proběhl letos již po několikáté v rámci projektu Piafa otevřená rodinám, který je dotačně podpořen  Jihomoravským krajem a Městem Vyškovem.

Děti se mohly svézt na koni, vyzkoušet si běh po překážkové dráze, dovednostní soutěže, vytvořit si památku ve výtvarné dílně, nebo vykartáčovat koně ve stáji.  Stánek na nádvoří areálu nabízel dekorační a užitkové předměty  vyrobené klienty  Sociálně terapeutické dílny. Dárkové předměty lze zakoupit i v nově otevřeném  Dobročinném obchůdku KOVÁRNA (u Kauflandu ve Vyškově, otevřeno PO a Čt 9.00 – 18.00 hodin). 

Akce se zúčastnilo přes 50 rodin, bylo krásné počasí a velmi příjemná atmosféra. Nejbližší podobnou akcí  bude Vánoční nadílka ve stáji (12.12. od 10 hod.).

­

PIAFA Vyškov, z. ú.


V


Poslání:

Pomoc zdravotně postiženým či sociálně znevýhodněným osobám při zkvalitňování jejich života a začleňování do společnosti. Toto poslání naplňujeme prostřednictvím činností a poskytovaných služeb.

Naši činnost podpořili

Aktuální seznam partnerů naleznete v "Dotace a nadační příspěvky"


­­